Zabezpieczanie powierzchni drewnianej – oleje barwiące i bezbarwne

W tej grupie prezentujemy produkty do pierwszego zabezpieczania drewna na zewnątrz oraz do stosowania w celu jego okresowego odświeżania lub renowacji. Oleje i impregnaty do drewna Snekkar na bazie wody udostępniamy w wielu kolorach. Są przyjazne dla środowiska oraz zabezpieczają drewno przed grzybami, pleśnią, a także niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Firma Snekkar to szwajcarska marka, która od wielu lat tworzy skuteczne preparaty zabezpieczające drewno. Ich celem jest produkowanie preparatów maksymalnie chroniących drewniane obiekty przed działaniem wody i promieni słonecznych. Oleje i impregnaty znajdujące się w naszym asortymencie podkreślą naturalne piękno drewna. Proponujemy produkty przeznaczone do przygotowania powierzchni, m.in. bejce i podkłady do lakieru oraz preparaty zabezpieczające, a więc oleje, lakiery i impregnaty.

Impregnacja drewna na zewnątrz

Zastanawiasz się jak skutecznie zaimpregnować drewno na zewnątrz? Jakie środki wybrać, aby meble i elementy dekoracyjne znajdujące się w ogrodzie wyglądały nieskazitelnie przez lata? Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego impregnatu do drewna. Jest to środek chemiczny na bazie wody. Jego zadaniem jest głębokie dotarcie w strukturę drewna i stworzenie bariery ochronnej przed wilgocią, promieniami słonecznymi czy grzybami. Dlaczego zabezpieczenie drewna jest ważne? Elementy drewniane pozostawione na zewnątrz bez warstwy ochronnej zaczną ulegać biokorozji i gnić.

Impregnat najczęściej wzbogacony jest o pigment. Takie połączenie, oprócz właściwości ochronnych, nada piękny kolor i podkreśli piękne słoje drewna. Dostępne środki do impregnacji drewna na zewnątrz umożliwiają zabezpieczenie m.in. drewnianych mebli, płotów, pergoli oraz ogrodowych konstrukcji z drewna.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące produktów, zachęcamy do telefoniczne lub e-mailowego kontaktu z naszą firmą.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.