Oleje do podłóg SNEKKAR – oleje barwiące i przezroczyste

Szeroka oferta produktów służących zabezpieczeniu drewna. Posiadamy oleje barwiące i bezbarwne, produkty do zabezpieczania blatów kuchennych, lakiery do podłóg oraz woski i oleje do podłóg SNEKKAR. Wszystkie produkty producenta SNEKKAR zapewniają wysoką wytrzymałość drewna oraz podkreślają naturalny wygląd surowca. Tylko właściwa pielęgnacja sprawi, że drewniana posadzka, meble, czy schody i blaty drewniane zachowają swoje właściwości estetyczne przez wiele lat.

Drewno naturalne jest klasycznym materiałem chętnie wybieranym w wykańczaniu czy aranżacji wnętrz. Drewniany parkiet to inwestycja na lata. Aby jednak zachował swój świeży wygląd i dobry stan, należy o niego regularnie dbać. Skutecznym sposobem na zapewnienie dobrej kondycji i estetycznego wyglądu drewna jest jego olejowanie. W ofercie posiadamy oleje do podłóg SNEKKAR. Są to specjalistyczne produkty szwajcarskiej produkcji na bazie naturalnych substancji .

Dysponujemy szeroką gamą artykułów służących zabezpieczeniu drewna. Posiadamy oleje barwiące i bezbarwne, produkty do zabezpieczania blatów kuchennych, lakiery oraz woski i oleje do podłóg. Wszystkie produkty producenta SNEKKAR zapewniają wysoką wytrzymałość drewna oraz podkreślają naturalny wygląd surowca. Tylko właściwa pielęgnacja sprawi, że drewniana posadzka, meble, schody i blaty drewniane zachowają swoje właściwości przez wiele lat.

Po co stosować oleje do podłóg SNEKKAR?

Olejowanie pozwala zakonserwować drewno, uodpornić je na wilgoć i zarysowania, a także wydobyć naturalne piękno materiału. Przed przystąpieniem do olejowania podłogę należy dokładnie przygotować i wyczyścić. Sprawdzą się przy tym środki do gruntownego mycia drewna. Warto dokładnie przyjrzeć się dostępnym kolorom olejów. To właśnie od nich zależy końcowy efekt zabiegu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów do ochrony drewna!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.