Oleje do podłóg Snekkar – środki do drewnianych powierzchni

Szeroka oferta produktów służących zabezpieczeniu drewna. Posiadamy oleje barwiące i bezbarwne, produkty do zabezpieczania blatów kuchennych, lakiery do podłóg oraz woski i oleje do podłóg SNEKKAR. Wszystkie produkty producenta SNEKKAR zapewniają wysoką wytrzymałość drewna oraz podkreślają naturalny wygląd surowca. Tylko właściwa pielęgnacja sprawi, że drewniana posadzka, meble, czy schody i blaty drewniane zachowają swoje właściwości estetyczne przez wiele lat.

Drewno naturalne jest klasycznym materiałem chętnie wybieranym w wykańczaniu czy aranżacji wnętrz. Drewniany parkiet to inwestycja na lata. Aby jednak zachował swój świeży wygląd i dobry stan, należy o niego regularnie dbać. Skutecznym sposobem na zapewnienie dobrej kondycji i estetycznego wyglądu drewna jest jego olejowanie. W ofercie posiadamy oleje do podłóg SNEKKAR. Są to specjalistyczne produkty szwajcarskiej produkcji na bazie naturalnych substancji .

Dysponujemy szeroką gamą artykułów służących zabezpieczeniu drewna. Posiadamy oleje barwiące i bezbarwne, produkty do zabezpieczania blatów kuchennych, lakiery oraz woski i oleje do podłóg. Wszystkie produkty producenta SNEKKAR zapewniają wysoką wytrzymałość drewna oraz podkreślają naturalny wygląd surowca. Tylko właściwa pielęgnacja sprawi, że drewniana posadzka, meble, schody i blaty drewniane zachowają swoje właściwości przez wiele lat.

Dlaczego warto stosować oleje do podłóg SNEKKAR?

Olejowanie pozwala zakonserwować drewno, uodpornić je na wilgoć, przesuszenia i zarysowania, a także wydobyć naturalne piękno materiału. Dobrym tego przykładem jest dostępny w naszej ofercie olej do podłóg SNEKKAR. Preparat jest doskonałą alternatywą dla lakierowania czy malowania, które zakrywają strukturę drzewa, podczas gdy olej podkreśla wygląd materiału.

Ponadto tego typu środek jest przyjazny dla środowiska. W przeciwieństwie do lakierów, które często zawierają substancje chemiczne, oleje składają się głównie z naturalnych składników.

Użycie oleju do podłogi jest również rozwiązaniem efektywnym i ekonomicznym. Powierzchnie olejowane w przeciwieństwie do tych pomalowanych farbą lub pokrytych lakierem wymagają tylko regularnego czyszczenia i odświeżania co kilka lat.

Nasze oleje tak jak inne środki do pielęgnacji podłóg – w tym np. płyn do podłóg Cerapul Pramol to kompromis pomiędzy wysoką jakością, wydajnością i atrakcyjną ceną. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszystkich informacji dotyczących dostępnego u nas oleju do podłóg marki SNEKKAR oraz innych środków.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.