Star - Akrylowa powłoka do podłóg do szpitali i szkół

2026

Samopołyskowa powłoka akrylowa do zabezpieczania podłóg gładkich

Cena
401,61 zł 326,51 zł
Tylko %1 pozostał
20 do 30 dni roboczych
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie i konserwacja

Uniwersalna, akrylowa, konserwująca powłoka samopołyskowa na bazie polimerów do powlekania podstawowego wszystkich gładkich podłóg. Wytrzymała, elastyczna i odporna na ścieranie dzięki czemu znacząco wydłuża żywotność zabezpieczonego podłoża. Łatwa do nanoszenia. Krótki czas wysychania. Do wszystkich gładkich wykładzin podłogowych z tworzyw sztucznych, pcw, azbestu winylowego, linoleum, kolowinylu, gumy i asfaltu. Nadaje podłodze połysk. Chroni podłogi przed przedwczesnym zużyciem i czarnymi rysami od butów. Ułatwia zmywanie na mokro. Zaleca się położenie 1-2 warstw. Aplikować ręcznie lub natryskowo.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • Wydajność: 2-4 l/100 m2
  • pH koncentratu: 8,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

W stanie nierozcieńczonym wylewać na oczyszczone, czyste podłogi i nanosić równomiernymi pasami przy pomocy mopa. Nakładać 1 – 2 warstwy w zależności od chłonności podłoża. Pierwszą warstwę pozostawić do wyschnięcia przed nałożeniem kolejnej. Mop bezpośrednio po użyciu wypłukać wodą.

Uwagi

Powlekać tylko powierzchnie pozbawione wosku. Chronić produkt przed mrozem.

Bezpieczeństwo

Przy kontakcie z oczami lub skórą natychmiast spłukać obficie wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych, anionowe związki powierzchniowo czynne. Dalsze składniki: składniki pielęgnujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, środki konserwujące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat.

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV