Unipol - Zapachowy preparat myjący do powłok polimerowych

2015

Uniwersalny preparat do mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych

Cena
131,29 zł 106,74 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie powierzchni

Uniwersalny środek przeznaczony do codziennego mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych. Aktywny, niskopieniący środek myjący, nadający się do mycia maszynowego i ręcznego. Do
stosowania z maszyną, mopem albo wiadrem i ścierką. Do wszystkich nadających się do mycia podłóg, ścian, szkła, luster, armatury i umywalek. Pozostawia przyjemny zapach. W przypadku stosowania na podłogach zabezpieczonych polimerami dopuszczalne stężenie roztworu - 1%. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 0,5-2%
  • pH koncentratu: 10
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Stosować 50-200 ml na 10 l wody (0,5-2%). Powierzchnie i przedmioty przecierać wykręconą szmatką. Duże powierzchnie śmyć maszynowo. Roztwór położyć na podłodze, wyszorować albo ściągnąć. Ściany myć z dołu do góry w celu uniknięcia zacieków.

Bezpieczeństwo

Przy kontakcie z oczami lub skórą natychmiast spłukać obficie wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez konsultacji lekarskiej.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: 5% - 15% niejonowych związków powierzchniowo czynnych, anionowe związki powierzchniowo czynne. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, substancje barwiące, środki konserwujące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat.

 

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Sanitariat, Warsztat
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane