Stojak podłogowy Tork na czyściwa w dużych i małych rolach czerwono-czarny

652008
Stojak podłogowy Tork Performance, system przenośny do czyściw w dużych i małych rolach
Cena
1 006,89 zł 818,61 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwo

System: W1
Kolor: Czerwono-czarny
Tworzywo: Plastik ABS+MABS+stal
Wymiary: 100,6 x 64,6 x 53 cm

Stojak podłogowy na czyściwa Tork z linii Performance zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i stabilność podczas używania. Wygodnie odrywa się odpowiednią ilość czyściwa oraz łatwo umieszcza się rolę czyściwa na stojaku. Funkcjonalne połączenie dozownika i czyściwa gwarantuje redukcję ogólnych koszt użytkowania.


Do stojaka będą pasować wszystkie czyściwa w dużych i małych rolkach.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540430578
Producent Tork
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Czerwono-czarny