Alcodor Super Koncentrat - Mycie powierzchni wodoopornych bez smug

2002

Stężony koncentrat czyszczący nadający połysk na bazie alkoholu do wszelkich powierzchni wodoodpornych

Cena
40,15 zł 32,64 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie powierzchni

Niskopieniący środek na bazie alkoholu do mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych. Zalecany do mycia podłóg, schodów, powierzchni lakierowanych, kamienia naturalnego i sztucznego, szkliwionych kafli, mebli laminowanych, armatury, powierzchni sanitarnych. Również do luster i szyb. Nie pozostawia smug. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 02-0,5%
  • pH koncentratu: 8,5
  • Opakowania: butelka 1 l, 2l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Przy silnym zabrudzeniu odpowiednio zwiększyć. Roztwór rozprowadzić po podłodze przy pomocy urządzenia myjącego na mokro lub mopa i zebrać rozpuszczone zabrudzenia. Ściany myć z dołu do góry w celu uniknięcia zacieków. Lakierowane i malowane powierzchnie przetestować na wytrzymałość koloru. Nie stosować do podłóg drewnianych nielakierowanych i korkowych.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: 5 do 15% anionowych związków powierzchniowo czynnych, niejonowe związki powierzchniowo czynne. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, substancje barwiące, środki konserwujące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, Metal i armatura, PCV, Podłogi ceramiczne, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane, Szkło i lustra