Czyściwo włókninowe o niskiej pylności Tork w odcinkach, małe opakowanie turkusowe

190493
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo specjalistyczne do precyzyjnego czyszczenia w odcinkach
Cena
91,89 zł 74,71 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: Small Pack W8
Kolor: Turkusowy
Surowiec: Non-woven
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 75
Wymiary odcinka: 38,5 x 30 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 8

Najwyższej jakości czyściwo w ofercie Tork. Najwyższej jakości czyściwo w ofercie Tork. Przeznaczone do precyzyjnego i delikatnego czyszczenia. Nisko pylne, nie pozostawia śladów - doskonałe do miejsc wrażliwych na pylenie. Bardzo wytrzymałe - zapewnia długotrwałe działanie, może być stosowany kilkakrotnie. Miękki materiał czyści skutecznie nie rysując delikatnych powierzchni. Elastyczne - ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. O wysokich zdolnościach absorpcyjnych. Współpracuje z detergentami oraz rozpuszczalnikami, na bazie wody i organicznymi.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540823479
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W8 - Czyściwo, małe opakowanie
Kolor Turkusowy