Metallic Dispersion VC 330 - Powłoka polimerowa do podłóg

VC330

Preparat na bazie polimerów do konserwacji i nabłyszczania podłóg

Cena
Tylko %1 pozostał
Voigt

Środek na bazie polimerów do nabłyszczania podłóg. Szczególnie zalecany do gumolitów, linoleum, płytek PCW i lastrika. Naniesiona powłoka chroni rodzime podłoże, jest trwała i odporna na ścieranie. Charakteryzuje się metalicznym połyskiem, nie przyjmuje kurzu i brudu oraz nie powoduje poślizgu.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • Wartość pH: 8,5-9
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
Przed naniesieniem środka podłoże należy dokładnie wyczyścić ze starych past, brudu i kurzu środkiem Grundpur VC 150, przemyć wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Następnie powierzchnię pokryć środkiem i natychmiast rozprowadzić go równomiernie za pomocą gąbki lub ściereczki nie pozostawiającej włókien, tworząc cienką warstwę. Nie wcierać. Powierzchnia musi sprawiać wrażenie mokrej. Po wyschnięciu czynność można powtórzyć. Nie nakładać wiecej niż 3 warstwy. Temperatura podłoża powinna wynosić powyżej +10°C. Środka nie rozcieńczać w wodzie. Do bieżącej pielęgnacji zaleca się stosować środek Neutral VC 180 lub Eupalin VC 350. Powtórne użycie Metalic Dispersion wymaga zmycia poprzednich warstw środkiem Grundpur VC 150. Zastosowanie się do wszystkich wskazówek gwarantuje utrzymanie idealnie gładkiej i błyszczącej powierzchni przez wiele tygodni.

Uwagi:
Przechowywać w temperaturze powyżej +5°C.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Skład:
Dyspergatory i polimery akrylowe, rozpuszczalniki organiczne, środki pomocnicze. Użyte surowce są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO, aldehydów.

Dane techniczne:

Okres ważności:18 m-cy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Gres, Linoleum, PCV, Podłogi ceramiczne