Prima - Preparat gruntujący pod powłokę polimerową

2024

Wysokopołyskowa powłoka polimerowa

Cena
568,94 zł 462,55 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Polimery-konserwacja

Powłoka na bazie poliuretanów do wszystkich podłóg wodoodpornych. Szczególnie zalecana do pokrywania gładkich podłóg kamiennych - naturalnych i sztucznych. Można stosować także do pcw i linoleum. Daje wytrzymałą, elastyczną, warstwę ochronną nieprzyjmującą brudu. Znakomita przywieralność i elastyczność. Bardzo odporna na ścieranie. Ta trwała powłoka wydłuża odstępy pomiędzy czyszczeniami podstawowymi. Poprzez polerowanie metodą wysokoobrotową osiąga się szczególnie wysoki połysk i optymalną trwałość. Stanowi doskonały podkład do zastosowania preparatu Optima lub innych preparatów polimerowych.  Aplikować ręcznie. Zaleca się położenie 1-2 warstw.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • Wydajność: 3-5 l/100 m2
  • pH koncentratu: 9
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Wylać nierozcieńczoną na gruntownie oczyszczoną, czystą powierzchnię, nanosić równomiernie pasami przy pomocy urządzenia do nanoszenia. Stosować 1-2 warstwy w zależności od chłonności podłoża. Pierwszą warstwę pozostawić odpowiednią ilość czasu do wyschnięcia. Klamrę wypłukać natychmiast wodą. Powlekać tylko wykładziny pozbawione wosku.

Uwagi

Chronić produkt przed mrozem.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE. mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: składniki pielęgnacyjne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, środki konserwujące

Dane techniczne

Trwałość: co najmniej 2 lata

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV