Ręcznik papierowy w składce wielopanelowej Tork Xpress biały miękki (trzypanelowy)

120289

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik papierowy składany wielopanelowy Tork Advanced miękki (trzypanelowy)

Cena
16,33 zł 13,28 zł
Ręcznik papierowy w składce wielopanelowej Tork Xpress biały miękki (trzypanelowy) jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 21 szt.</strong>
Tork

System: H2-Interfold System
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza TAD+makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 3780
Wymiary odcinka: 21,2 x 25,5 cm 
Ilość bind w kartonie: 21

Ręcznik jest niezwykle chłonny oraz mięsisty. Ekstra miękkość produktu uzyskiwana jest podczas łączenia dwóch warstw ręcznika przy użyciu minimalnej ilości kleju wkomponowanego w jego strukturę w formie szarego wzoru. Doskonały do łazienek o wysokim standardzie.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540159943
Producent Tork
System H2 - System ręczników Multifold w składce wielopanelowej
Poziom jakości Advanced
Kolor Biały