Ręcznik papierowy w składce ZZ Tork Advanced biały łatworozpuszczalny

290190

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik Tork w składce ZZ Advanced ŁATWOROZPUSZCZALNY

Cena
18,30 zł 14,88 zł
3 do 10 dni roboczych
Ręcznik papierowy w składce ZZ Tork Advanced biały łatworozpuszczalny jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 15 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki do rąk

System: H3
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 3750
Wymiary odcinka: 25 x 23 cm 
Ilość bind w kartonie: 15

Łatwo rozpuszczalne ręczniki w składce, doskonale sprawdzą się w sytuacjach, gdy ręczniki wrzucane są do toalety zamiast do kosza na odpady. Ręczniki pasują do dozownika Tork do ręczników w składce ZZ. System ten sprawdzi się w wymagających warunkach, gdyż ogranicza zużycie oraz ilość odpadów dzięki niezawodnemu dozowaniu odcinek po odcinku. Ręczniki Tork ZZ Advanced to doskonały wybór, gdzie występuje problem wrzucania ręczników do toalet.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540569360
Producent Tork
System H2 - System ręczników Multifold w składce wielopanelowej
Poziom jakości Advanced
Kolor Biały