Taski Jontec Eternum - Wysokopołyskowa powłoka do podłóg wodoodpornych

Vg11688

Wysokopołyskowa powłoka polimerowa o dużej twardości

Cena
422,90 zł 343,82 zł
3 do 5 dni roboczych
Johnson Diversey

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Usługi doczyszczania i polimeryzacji

Powłoka polimerowa o dużej twardości i wysokim połysku, nie wymagająca częstej pielęgnacji. Może być stosowana do większości typów podłóg wodoodpornych. Z uwagi na znaczną twardość i odporność na zarysowania wskazana do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych. Łatwa do renowacji.

  • Sposób użycia: Środek gotowy do użycia
  • Wartość pH koncentratu: 8
  • Opakowania: kanister 5 l

Wskazania szczegółowe

Nakładanie powłoki:

Usunąć luźno przylegające zabrudzenia. Przy pomocy odpowiedniego zdzieracza linii TASKI Jontec przygotować podłogę do nałożenia powłoki zabezpieczającej. Zneutralizować zdzieracz, jeżeli to konieczne. Poczekać do całkowitego wyschnięcia. Nakładać powłokę przy pomocy aplikatora pasami zachodzącymi na siebie, szerokość pasów 1-1,5 m. Poczekać do całkowitego wyschnięcia. Drugą warstwę nakładać poprzecznie do pierwszej. W razie potrzeby trzecią warstwę nałożyć po wyschnięciu drugiej, poprzecznie do niej.

Pielęgnacja:

Luźno przylegające zabrudzenia należy usuwać na bieżąco. Do usuwania zabrudzeń przylegających do powierzchni należy używać odpowiedniego preparatu myjącego lub myjąco-powlekającego TASKI Jontec.

Uwagi

Nie wlewać preparatu ponownie do opakowania.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Więcej informacji
Producent Johnson Diversey
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne
Litraż 5 litrów