Taski Jontec Futur - Usuwanie powłok z podłóg kamiennych i PCV

Vg11695

Zdzieracz do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok z podłóg odpornych na alkalia

Cena
192,08 zł 156,16 zł
3 do 5 dni roboczych
Johnson Diversey

Niezwykle skuteczny wysokoalkaliczny preparat do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok  z podłóg odpornych na alkalia. Charakteryzuje się dobrymi właściwościami emulgującymi i dobrą zwilżalnością. Szybko i skutecznie usuwa powłoki z podłóg odpornych na alkalia takich jak PVC, winyl, kamień. Rozpuszcza nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Posiada neutralny zapach.

Sposób użycia

  • Roztwór 8%, w przypadku uporczywych zabrudzeń 22%
  • Wartość pH koncentratu: 13,2
  • Opakowania: kanister 5 l

Zastosowanie

  • Stosować 0,8 l  na 10 l roztworu. 
  • W przypadku uporczywych zabrudzeń zwiększyć dozowanie do 20 %. 
W celu przygotowania roztworu o odpowiednim stężeniu, zadozować preparat do wiaderka/zbiornika uprzednio wypełnionego wodą, wymieszać. Przygotowany preparat nanieść równomiernie na mytą powierzchnię, pozostawić do przereagowania na 5 minut (nie dopuścić do wyschnięcia roztworu). Następnie szorować przy użyciu jednotarczowej maszyny wyposażonej w odpowiedni pad. Usuwać odkurzaczem na mokro zabrudzony roztwór, a następnie dwukrotnie spłukać czystą wodą. Przed nałożeniem następnej powłoki pozostawić podłogę do całkowitego wyschnięcia.

Uwagi

Nie stosować na podłogi wrażliwe na alkalia np. linoleum, korek lub surowe, niezabezpieczone drewno. Nie stosować na podłogi wrażliwe na rozpuszczalniki np. asfalt. Przed użyciem przeprowadzić test na małej powierzchni w niewidocznym miejscu.

Bepieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Więcej informacji
Producent Johnson Diversey
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne
Litraż 5 litrów