Uniwersal VC 250 - Mycie podłóg bez smug

VC250

Preparat do mycia wszelkich powierzchni marki Voigt

Cena
Tylko %1 pozostał
3 do 5 dni roboczych
Voigt

Mocno skoncentrowany środek o uniwersalnym zastosowaniu do mycia wszelkich powierzchni. Może być stosowany do mycia podłóg, mebli, płytek podłogowych i ściennych, kafli oraz powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa brud z porcelany i szkła nie mającego kontaktu z żywnością. Nie pozostawia żadnych smug i zacieków.

  • Sposób użycia: 25 ml/10 l wody
  • Wartość pH: 5,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe:
Zabrudzone powierzchnie zaleca się czyścić rozcieńczając koncentrat w stosunku 1:400 (25 ml środka na 10 I wody). Roztwór o wyższym stężeniu lub sam koncentrat stosować jedynie do powierzchni zaplamionych lub mocno zabrudzonych. Wówczas powinno się powierzchnię spłukać wodą.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo-czynne, związki zapachowe i pomocnicze, komponenty zagęszczające, substancje pielęgnacyjne. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne