Czyściwa uniwersalne i przemysłowe Bulkysoft do różnych zabrudzeń

Dostępne także u nas czyściwa przemysłowe to wyroby stosowane w wielu branżach. Świetnie sprawdzają się w różnego typu zakładach przemysłowych, warsztatach, ale również w restauracjach oraz hotelach Umożliwiają wytarcie smaru, rozlanego płynu, a także świetnie sobie radzą z kurzem.

W naszej ofercie można znaleźć produkty, które same bądź z odpowiednią chemią profesjonalną sprawdzą się przy usuwaniu drobnych oraz większych zabrudzeń, np. plam z oleju. Często wykorzystuje się je do wycierania narzędzi czy maszyn, czego dobrym przykładem jest czyściwo przemysłowe Bulkysoft. Może być ono używane zarówno na mokro, jak i na sucho i zdaje egzamin nawet w przypadku polerowania powierzchni. Ponadto czyściwo chroni dłonie przed zabrudzeniem czy chemią, gdyż nie drze się podczas użytkowania.

Czyściwo przemysłowe Bulkysoft – Twój uniwersalny pomocnik

Dostępne w naszej ofercie czyściwo przemysłowe Bulkysoft ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Z pewnością przyda się m.in.

  • w warsztatach samochodowych – w trakcie naprawy pojazdów często dochodzi do wylewania się płynów eksploatacyjnych, takich jak oleje czy smary. Czyściwo przemysłowe doskonale radzi sobie z usuwaniem tego rodzaju zabrudzeń, pozwalając na utrzymanie czystości w miejscu pracy,

  • sektorze budowlanym – podczas prac budowlanych i remontowych zabrudzenia powierzchni, takich jak ściany czy podłogi to norma. Czyściwo przemysłowe pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie takich zanieczyszczeń, co jest niezbędne dla zachowania odpowiednich standardów higieny na placu budowy,

  • w gastronomii – dzięki swojej chłonności, czyściwo doskonale nadaje się do usuwania tłustych i wilgotnych zabrudzeń z powierzchni roboczych, urządzeń kuchennych czy podłóg. Sprzyja to zachowaniu odpowiednich standardów higieny, co jest kluczowe w funkcjonowaniu każdej restauracji,

  • w branży medycznej ­­–­ w placówkach medycznych, takich jak szpitale czy przychodnie, czyściwo przemysłowe pełni ważną funkcję w utrzymaniu czystości. Jest wykorzystywane przy dezynfekcji zarówno powierzchni podłóg i mebli, jak i sprzętów medycznych, co ma kluczowe znaczenie w zapobieganiu rozprzestrzeniania się infekcji oraz chorób. Ponadto, personel medyczny często używa czyściwa do oczyszczania rąk przed i po zabiegach, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów.

Czyściwa uniwersalne

Oferowane przez nas czyściwa uniwersalne są bardzo wydajne. Sprzedajemy je w dużych rolkach, a także w listkach. To zapewnia maksimum wygody ich użytkowania. W naszej ofercie znajdują się czyściwa bawełniane, włókninowe, poliestrowe, antystatyczne czy papierowe. Są dostępne w wielu różnorodnych rozmiarach, co ułatwia dobór odpowiednich wariantów i zrobienie ewentualnych zapasów w razie takiej konieczności.

Wszystkie nasze czyściwa są trwałe, odporne i wydajne, a przy tym również dostępne w bardzo korzystnych cenach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 25-48 z 99

Ustaw kierunek malejący
na stronę