Prosan Plus - Odkamieniacz do kabin prysznicowych

2030

Perfumowany, preparat do czyszczenia sanitariatów.

Wysoce skuteczny preparat, poradzi sobie z zabrudzeniami, osadami wapiennymi, pozostawiając po sobie przyjemny, świeży zapach. 

Cena
160,90 zł 130,81 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Płyny odkamieniające

Perfumowany preparat do mycia sanitariatów, toalet i łazienek, oparty na kwasie nieorganicznym do codziennego mycia powierzchni odpornych na działanie kwasów w pomieszeniach sanitarnych i toaletach. Zalecany do mycia glazur, armatury, urządzeń sanitarnych i kuchennych, porcelany, tworzyw sztucznych, chromu, stali chromowanej, szkła. Skutecznie usuwa m.in. osady wapienne, pozostałości mydła, tłuszczu i inne zabrudzenia. Działa antybakteryjnie i pielęgnuje. Do mycia ręcznego.

  • Sposób użycia: roztwór 2-10 %
  • pH koncentratu: 0,7
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Stosować 200 – 1000 ml na 10 wody w zależności od osadów (2-10%). Przy czyszczeniu spryskać mokrą gąbkę lub szmatkę. Spłukać czystą wodą.

Uwagi

Nie stosować do wapieni (łupień, trawertyn, marmur) i kamieni sztucznych (terazzo). Przy emalii i płytach glazurowanych sprawdzić odporność na działanie kwasu. Fugi nie odporne na działanie kwasu zwilżyć wodą.

Bezpieczeństwo

Przy dłuższej pracy lub wrażliwej skórze stosować rękawice. Przy kontakcie z oczami lub skórą natychmiast spłukać obficie wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: kwasy nieorganiczne i organiczne, substancje zapachowe, substancje barwiące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Sanitariat
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Metal i armatura, Podłogi ceramiczne, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane