Pokrywa do kosza na odpady Tork Image Design czarna

460015
Pokrywa Tork do kosza 50L Image
Cena
138,88 zł 112,91 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Części Konstrukcyjne Wózków i Zestawów

Kolor: Czarny
Materiał: Plasik
Wymiary: 3,8x34,5x22,4


Niech nie zwiedzie Cię jego smukły wygląd. 50-litrowy kosz ograniczy Twoją pracę do minimum jednocześnie kreując wrażenie smukłości, które zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540785753
Producent Tork
Kolor Czarny