papier toaletowy

Wybór papieru toaletowego do firmy może wydawać się błahą sprawą, ale jest to istotny element dbania o komfort i higienę pracowników. W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze papieru toaletowego dla firmy. Podamy też przykłady najbardziej polecanych produktów na rynku.

Cechy dobrego papieru toaletowego dla firm

Papier toaletowy używany w firmach powinien spełniać kilka podstawowych kryteriów, aby zapewnić komfort użytkowania oraz odpowiedni poziom higieny. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jakość materiału, z którego został wykonany papier. Najlepiej wybierać produkty wykonane z celulozy, gdyż są one delikatne dla skóry i jednocześnie wytrzymałe. Warto również sprawdzić, czy papier posiada certyfikaty potwierdzające jego jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Kolejnym aspektem jest gramatura papieru - im wyższa, tym lepsza jakość produktu. Papier o wyższej gramaturze nie tylko będzie bardziej miękki i przyjemny w dotyku, ale również będzie mniej podatny na rozerwanie. Dla firm warto wybierać papier toaletowy o gramaturze co najmniej 15 g/m². Rodzaj papieru toaletowego również ma znaczenie. W firmach często stosuje się tzw. papier jumbo, który występuje w dużych rolkach i jest przeznaczony do użycia w specjalnych dozownikach. Jest on bardziej ekonomiczny i praktyczny, gdyż wymaga rzadszej wymiany niż zwykłe rolki papieru toaletowego.

Papier toaletowy polecany dla firm

Na rynku dostępne są różne rodzaje papieru toaletowego przeznaczonego dla firm, jednak nie wszystkie produkty spełniają wymagania jakościowe i higieniczne. Papier toaletowy dla firm BulkySoft z pewnością będzie odpowiadał nawet najbardziej wymagającym klientom. Z godnych polecenia produktów można też wymienić papier Tork oraz papier Katrin. Wszystkie wymienione marki oferują produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, miękkie i jednocześnie wytrzymałe.