korytarz szpitalny

W miejscach, gdzie szczególną rolę odgrywa sterylna czystość i higiena, a także komfort osób, będących pod opieką, niezbędnym elementem wyposażenia będą profesjonalne podkłady medyczne. Dowiedz się, gdzie oraz dlaczego warto ich używać.

Czystość to podstawa

Pacjenci, którzy przychodzą na wizytę lekarską, zabieg czy badanie, powinni mieć pewność że przebiegną one w sterylnie czystych warunkach. Obok regularnej dezynfekcji łóżek, krzeseł czy leżanek, warto zadbać o zastosowanie jednorazowych podkładów, które zapewnią odpowiedni stopień higieny. Powinny być wymieniane po każdym pacjencie.

Dziś te same standardy, które są wymagane w placówkach medycznych, obowiązują w gabinetach kosmetycznych. Zastosowanie podkładów medycznych zapewnia czysty i komfortowy przebieg takich zabiegów jak odnowa biologiczna, manicure i pedicure czy masaże. Świetnie sprawdzą się również w studiach tatuażu.

Pandemia pokazała, jak ważne jest dbanie o to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków, dlatego jednorazowe produkty higieniczne stały się jeszcze bardziej powszechnie używane m.in. w lokalach gastronomicznych, hotelach czy obiektach sportowych.

Do łatwej dystrybucji wykonanych z celulozy z dodatkiem folii podkładów medycznych warto zastosować wygodne dozowniki dedykowane do konkretnych rodzajów podkładów.

W kategorii podkładów medycznych szczególną rolę odgrywają nakładki sedesowe, dzięki którym będzie można komfortowo skorzystać z toalety, bez stykania się z zarazkami. Udostępnienie ich do użytku w łazience zostanie na pewno docenione przez Twoich klientów i gości.

W sklepie Petrus Serwis są dostępne różne rodzaje podkładów medycznych, które sprawdzą się świetnie tam, gdzie higiena jest na pierwszym miejscu. Prześcieradła medyczne, różne rodzaje podkładów, nakładki sedesowe i akcesoria są na wyciągnięcie ręki.