czyściwo

Niezależnie od profilu działalności naszej firmy musimy posiadać na wyposażeniu ręczniki papierowe, które będą niezbędne np. w łazienkach do wycierania rąk. Podobnym rozwiązaniem są czyściwa, nieco grubsze i umożliwiające skuteczne czyszczenie różnych powierzchni. Jak jednak odpowiednio wybrać te produkty dla naszego zakładu pracy? Co jest ważne i na co zwrócić szczególną uwagę? 

Jak wybierać ręczniki papierowe?

Nasz zakład pracy może mieć różne wymagania jeśli chodzi o środki czyszczące, w tym również ręczniki papierowe. Ręczniki papierowe do rąk nie muszą być bardzo grube, warto jednak zwrócić uwagę, na to, jak będą dozowane w łazience. Czy posiadamy specjalny podajnik? Czy potrzebujemy ręczniki ułożone na sobie i złożone, czy może rolki. Takie ręczniki dopasowujemy więc do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Czasem warto również wziąć pod uwagę zdanie pracowników w tym zakresie.

Z kolei papierowe czyściwa pozwalają skutecznie czyścić różne powierzchnie. W ich przypadku konieczne jest zwrócenie uwagi na grubość i jakość, dzięki czemu będą się przynajmniej odrobinę wolniej zużywać, a jednym takim ręcznikiem uda nam się z powodzeniem wyczyścić większą powierzchnię. Jeśli ręczniki papierowe w naszej firmie będą miały konkretne przeznaczenie, to z myślą o nim powinniśmy je wybierać i dokonywać zamówienia. Wówczas z pewnością będą maksymalnie wydajne.

Czy ręczniki papierowe są niezbędne?

Nie zawsze, choć jest to rozwiązanie bardzo wygodne i higieniczne. Dzięki niemu możemy szybko i regularnie dbać w pracy o czystość dłoni i powierzchni, na których pracujemy Wiele osób chętnie z nich korzysta i bardzo sobie chwali. W ten sposób usprawniają bowiem wykonywanie określonych zadań, a praca staje się przyjemniejsza. Pamiętajmy jednak, aby nie zaniedbywać jakości, bo to właśnie ona pozwoli nam na skuteczne wykorzystywanie zakupionych materiałów. Z tego z pewnością będziemy zadowoleni. Dodatkowo papier można poddawać recyklingowi.